Hello I’m comming back

Drodzy czytelnicy Fashiontrice, dziś witam Was w nowej odsłonie. Mój blog nie jest już blogiem, lecz stroną.           Na wstępie powiem, że dalszym ciągu nie osiągnęłam zadowalającego mnie wyglądu layoutu, więc bądźcie przygotowani na wszelkie zmiany i modernizacje. Czym mogę Wam usprawiedliwić moją nieobecność przez wakacje?! Otóż stwierdziłam, że nie mam zamiaru męczyć się w ograniczeniach bloggera i stworzyć własną domenę z motywem takim, jaki ja chcę, a nie jaki zostaje mi narzucony. Dobra, wiem, że nie jest on taki zły, tylko ja jestem słabym informatykiem. Nie miałam jednak pojęcia, że tak długo zajmie mi tworzenie własnej domeny i innych dupereli, umieszczanie wordpressa, a potem przenoszenie treści z bloggera. Dużo pracy, o której kompletnie nie miałam pojęcia…Na szczęście się udało i dziś możecie ujrzeć tu  posty od samego początku bloga. W wakacje bardzo mało czasu spędziłam w domu i nie miałam stałego dostępu do internetu, więc wpisy się nie pojawiały. Dzięki temu miałam trochę czasu na ogólne przemyślenia. Jeszcze niedawno moim planem na przyszłość było poście na ASP i zostanie artyską. Jednak mimo przygotowanej teczki z obrazami postanowiłam kształcić się w trochę innym kierunku. Do tej pory prowadziłam „szafiarskiego” bloga w połączeniu z podróżami i moimi wyrobami. Niestety zdałam sobie sprawę, że zaczyna on zmierzać w złym kierunku, gdyż nie chcę być postrzegana jako jakaś tam „blogereczka modowa”. Zamierzeniem bloga, którego zakładałam ok 3 lata temu było pokazywanie tylko i wyłącznie moich zainteresowań, czyli wyrobów z modeliny, własnoręcznie robionej biżuterii, prac plastycznych i ubrań, które sama robię. Nie będę dalej pierdolić, ale nie martwcie się, kiedy najdzie mnie wena twórcza to umieszczę swoje przemyślenia. Teraz powracam do pierwotnej wersji bloga, w której będziecie mogli zobaczyć przede wszystkim to, czym się aktualnie zajmuję.

New Image

A więc… dążę ku założeniu marki modowej. Nie wiem jeszcze dokładnie, czy będzie ona z biżuterią, czy może z ubraniami… Jeśli z ubraniami, to jakimi?! Wciąż szukam swojego.. <nie wiem jak to nazwać> „krawieckiego, designerskiego” stylu, bądź kierunku tworzenia,  czyli tego który mi najbardziej pasuje. Na stronie będziecie mogli oglądać moje osiągnięcia, może nawet coś kupić, jak uda się założyć sklep.

Nie chcę robić z tego żadnej komercyjnej stronki, bo nie na tym mi zależy. Wiem, po co ją mam i do czego dążę, a nie jest to zdobywanie popularności jedynie przez wstawianie swoich fotek w ubraniach.  Takie posty na pewno będą się pojawiać, bo lubię zabawę ze stylizacjami, ale oczywiście z nutką fantazji i własnego wkładu.

Po co posty po polsku i angielsku? To chyba jasne ;-), aby poszerzyć dostępność i zwiększyć grono czytelników. Oczywiście jestem w trakcie nauki i pewnie zdarzy mi się jakiś błąd… Nie hejtujcie, tylko śmiało piszcie, co jest nie tak 😉

 

Na dziś to by było na tyle, mało zdjęć, sporo tekstu 😉 Czekam na wasze opinie. Wkrótce pojawią się też treści w zakładkach jbc.DSC_0628

My dear readers, welcome to the new view of Fashiontrice. Now my blog isn’t a blog , but just a website. I want to say, that I didn’t achieve for a satisfactory layout, so you  must be preparing to changes and modifications. How can legitimate my absence on holidays?The biggest reason , in my experience, is that I wanted to create my own website with layout which I choose. I’m not very good in computer science and I didn’t expect too many difficulties. It took me much time, but now you can see every posts from the begin of blog. In holidays I spent time outside my home and without internet, so I couldnt write entries…However I had enough time for think about my live, future etc.  It’s not long ago I imagined that I want to be an artist, despite my redy to give portfolio, I decited to learn in quite different direction. I established this page to post my own design jewelry , clothes, some things made from model-clay and drawings. Speaking for myself, that on this page should be only my handmade things, how was in the original version of blog.

11925616_911210198945837_1992357668_nSo… I’m going to establish my own fashion brand. Now, I don’t know if it will contain jewelry or clothes…But what kind of clothes it will be? I don’t know. I’m looking for my tailor and designer style or the best creating direction. On this site you will watch my creative achievements and maybe buy something…. I want to set up an internet shop. 

There’s no chance that Fashiontrice will be a commercial site, becouse it’s a thing which strikes me. I know what for I have it and it isn’t for making popularity through selfie photos. I imagine that posts with clothes on myself will be publish, but occasionally. I like to play with styles of clothings, matching it and everything which is connect with fashion. So my motto is: „Fashion is like fun”. 

Why I write posts in english? There’s no comment about that 😉 

 

It’s everything for today, lots of text and very few photos. I’m waiting for our opinions. In the past I will write some texts in bookmarks.

3 thoughts on “Hello I’m comming back

Dodaj komentarz